BİZ KİMİZ?

Yeni yüksek teknolojiyle geliştirilen Eva film üretiminde dünya lideri ile enerjiyi verimli kullanın.

NovoPolymers® , güneş modülleri için yüksek teknoloji kapsülleyici çözümler geliştirmeye ve üretmeye odaklanan Türkiye merkezli bir şirkettir. Fotovoltaik endüstrisi için yenilikçi, esnek ve katma değerli bir film üreticisi olmayı taahhüt ediyoruz. Tutkumuz ve hedefimiz, kapsülleme filmine daha fazla işlevsellik, daha fazla dayanıklılık ve sürdürülebilirliği entegre etmektir.

Kapsülleyicilerimiz, güneş pillerini korumak ve kristal silikon ve ince film bazlı modüllerin güç çıkışını optimize etmek için çok önemli bileşenlerdir. Yönetim ve satış ekibimiz polimerler ve polimer işleme konusunda geniş bir sicile sahiptir, bu nedenle yüksek performanslı kapsülleyici tabakalara olan ihtiyacı mükemmel bir şekilde anlar.

Güçlü Ar-Ge odağımız, fotovoltaik tedarik zinciri boyunca değeri artırmaya yardımcı olur. Küresel modül üreticileri ve anahtar teslimi tedarikçiler, yenilikçi malzemeler, üretim ölçeği, kapsülleme uzmanlığı ve kapsamlı teknik destek yoluyla süreç iyileştirmeleri sağlama ve maliyet tasarrufu sağlama yeteneğimiz için NovoPolymers® ile işbirliği yapmaktadır.

Değer zincirine katkı
Bir kapsülleyici üretici olarak, Novopolymers® güneş modülünün montajı sırasında katma değer getirir. Bir kapsülleyici, gerekli tüm bileşenleri bir güneş paneline entegre eder ve bağlar. Kapsülleyicilerimizi benimseyerek, modül üreticileri daha fazla güç çıkışı üreten daha verimli bir modül oluşturabilirler. NovoPolymers® , değer zincirini en üst düzeye çıkarmak için müşterileri ile sorunsuz bir şekilde çalışacaktır.