TDS_FC05    FC Serisi : EVA bazlı kapsülleyici    Yüksek ışık geçirgenliği sağlayan ve olağanüstü foto-termal stabilite sağlayan yüksek kaliteli modül üretimi için referans teknolojisi. NovoPolymers FC05, bir UV bloke edici madde içeren oldukça şeffaf bir EVA kapsülleyicidir. Örneğin, arka tabakanın sararmasına karşı ekstra koruma için cam arka tabaka modüllerinde kullanmak için mükemmel bir malzeme .
TDS_FC05_OUV    FC Serisi : EVA bazlı kapsülleyici    Yüksek ışık geçirgenliği sağlayan ve olağanüstü foto-termal stabilite sağlayan yüksek kaliteli modül üretimi için referans teknolojisi. NovoPolymers FC05-OUV, son derece şeffaf, açık UV, EVA kapsülleyicidir. Tüm cam-cam uygulamalarında veya cam-arka tabaka modüllerinde ön kapsülleyici olarak kullanmak için mükemmel bir malzeme.
    TDS_HFC01        HF serisi: Poliolefin çok katmanlı bazlı kapsülleyici  Geleneksel EVA kapsülleyicilere kıyasla daha iyi nem ve elektrik direnci için çözüm. Benzersiz bir formülasyona sahip olan NovoPolymers HFC01, bina entegre PV projeleri (BIPV) için tasarlanmış siyah renkli bir arka kapsülleyicidir. Opaklığı, yüksek bariyer işlevselliği ile güneş pillerini korurken, estetik görünümlü modül tasarımları oluşturmak için mükemmel bir cevaptır. Aşırı PID stresine karşı dayanıklıdır.
 TDS_HFT01        HF serisi: Poliolefin çok katmanlı bazlı kapsülleyiciGeleneksel EVA kapsülleyicilere kıyasla daha iyi nem ve elektrik direnci için çözüm. Benzersiz bir patentli formülasyona sahip olan NovoPolymers hft 01, modüldeki UV duyarlı bileşenleri korumak için UV bloke edici bir maddeye sahip şeffaf bir ön kapsülleyicidir. Aşırı PID stresine karşı dayanıklıdır.
TDS_HFU01      HF serisi: Poliolefin çok katmanlı bazlı kapsülleyici  Geleneksel EVA kapsülleyicilere kıyasla daha iyi nem ve elektrik direnci için çözüm. Benzersiz bir patentli formülasyona sahip olan NovoPolymers HFU01, düşük UV kesimine sahip şeffaf bir ön kapsülleyicidir. Daha geniş bir UV iletim penceresine izin vermek, modüllerin güç çıkışını geliştirir. Aşırı PID stresine karşı dayanıklıdır.
TDS_HFW01        HF serisi: Poliolefin çok katmanlı bazlı kapsülleyici  Geleneksel EVA kapsülleyicilere kıyasla daha iyi nem ve elektrik direnci için çözüm. En iyi modül sızdırmazlık özelliklerini ek güç destekleyici işlevlerle birleştirmek. Benzersiz bir patentli formülasyona sahip olan NovoPolymers JFW01, yüksek yansıtıcı beyaz renkli bir arka kapsülleyicidir. Yüksek yansıtıcılığı, yüksek verimli performans modülleri ile sonuçlanan ekstra gücü artırır. Kapsülleyici düzeyde verimlilik hedeflerini geliştirmek için go-to stratejisi. Aşırı PID stresine karşı dayanıklıdır.